Mobirise Web Builder

ŚLĄSKI KLASTER KULTURY, TURYSTYKI I REKREACJI

Jesteśmy członkiem „ŚLĄSKIEGO KLASTRA KULTURY, TURYSTYKI I REKREACJI” w skład którego wchodzą prężnie rozwijające się firmy i instytucje. Uczestnicy Klastra aktywnie oraz z zaangażowaniem dążą do realizacji wspólnych celów i przedsięwzięć, które polegają na wzmacnianiu konkurencyjności oraz stymulowaniu rozwoju sektora kultury, turystyki i rekreacji w województwie śląskim.


CO NAS WYRÓŻNIA?

Jako członek Klastra jesteśmy inicjatorem i twórcą projektu "Turystyka Postindustrialna Górnego Śląska", w ramach którego nasi klienci mają szansę poznawania i doświadczania kultury oraz dziedzictwa poprzemysłowego naszego regionu.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chce zgłębić swoją wiedzę o Górnym Śląsku, poznać jak rozwój przemysłu na początku XIX wieku wpływał na życie Ślązaków i jak dzięki temu kształtowały się nasze obyczaje, tradycje i codzienność

KILKA SŁÓW O KLASTRZE

ŚLĄSKI KLASTER KULTURY, TURYSTYKI I REKREACJI został powołany jako platforma współdziałania: przedsiębiorstw, instytucji kultury, samorządów, jednostek naukowo-badawczych i instytucji otoczenia biznesu, organizacji pozarządowych działających w obszarach kultury, turystyki i rekreacji na terenie województwa śląskiego.

INDUSTRIA TOUR JAKO CZŁONEK KLASTRA

Jako aktywny uczestnik działań w obrębie Klastra mamy na względzie rozwój segmentów kultury, turystyki i rekreacji w województwie śląskim, z uwzględnieniem potencjału przedsiębiorców, instytutów badawczych, uczelni wyższych oraz innych instytucji otoczenia biznesu działających w obszarach (branżach) kulturalnych, turystycznych i rekreacyjnych.

KONTAKT:

Telefon: +48 501 597 255

Szukasz wyjątkowego miejsca na event? Pisz na: event@industriatour.pl

Chciałbyś poznać kulturę i dziedzictwo poprzemysłowe Śląska? Pisz na: wycieczka@industriatour.pl

SIEDZIBA:

INDUSTRIA TOUR Sp. z o. o.
ul. 1 Maja 22/1, 40-284 Katowice
NIP: 9542755188,
REGON: 361484679, KRS: 0000557287

BIURO W ZABRZU:

Industria Tour Sp. z o. o.
ul. Wolności 262
41-800 Zabrze

Industria Tour Sp. z o.o.  2017, wykonanie strony: dlasalonu.pl - reklama w służbie branży zdrowia i urody